Halowy Puchar Polski w Ujeżdżeniu Józefin | Aromer 2013 - DressageHorses.pl

Halowy Puchar Polski w Ujeżdżeniu Józefin | Aromer 2013

W kwietniu bierzącego roku w Ośrodku Jeździeckim w Józefinie odbył się Halowy Puchar Polski w Ujeżdżeniu. Do konkursów zgłosiło się 89 par w różnych kategoriach wiekowych. O medale rywalizowali zawodnicy z całej Polski, prezentując bardzo wyrónany poziom. Konkursy finałowe pozwoliły wyłonić zwycięzców. Wśród moich zawodników o najwyższe stopnie podium rywalizowali Małgosia Piszcz, Zosia Baran oraz Janek Gawecki. W kategorii juniorów złoty medal zdobył Janek Gawecki na koniu Quest (Quando-Quando) z wynikiem 203,003%. Niezwykle udanym debiutem w tak wysokiej rangi zawodach był start Zosi Baran na Denaro PP. Para ta w kategorii dzieci do lat 11 zdobyła srebrny medal. Małgosia Piszcz na klaczy Night Ice startując po raz pierwszy w konkursach na poziomie Świętego Jerzego wywalczyła 5 miejsce w kategorii Młodych Jeźdźców.