Klinika z Elaine Butler - Dressage horses | Konie ujeżdżeniowe

Klinika z Elaine Butler

Klinika z Elaine Butler

Stajnia Bobrowy Staw, której barwy reprezentuję zorganizowała profesjonalną klinikę jeździecką poprowadzoną przez Elaine Butler.

Podczas kliniki mogliśmy zobaczyć Zosię Baran i jej Denaro PP, a także mojego nowego konia na sezon 2014 – Quiradino.

Elaine to dyplomowany instruktor metody „Ride With Your Mind” od 14 lat współpracujący z Mary Wanless. Podczas swoich klini Elaine współpracuje z jeźdźcami i końmi niezależnie od ich wieku i poziomu wyszkolenia. Regularnie prowadzi szkolenia w Anglii i Europie między innymi Francji, Niemczech, Austrii, Norwegii, Hiszpanii i Polsce.

Metoda RWYM opiera się na zrozumieniu fizycznej i psychicznej relacji jaka zachodzi pomiędzy jeźdźcem a koniem. RWYM – „Świadome Jeździectwo” to niezwykle efektywny sposób nauki jazdy konnej oparty przede wszystkim na poprawianiu dosiadu jeźdźca. Technika ta pozwala każdemu, niezależnie od poziomu zaawansowania, na kontrolę umysłu i ciała oraz ich wpływu na poruszanie się konia. Bardzo mocno opiera się na wykorzystaniu technik wizualizacji, co jest niezwykle pomocne przy pracy z dziećmi.

Organizacja kliniki stała na bardzo wysokim poziomie, troska o uczestników i ich konie aż niespotykana na tego typu imprezach. Z niecierpliwością czekamy na kolejne kliniki.

Kliknij i zobacz galerię zdjęć z kliniki…

Copyright 2013 dressagehorses.pl | Ilona Janas | Wszystkie Prawa Zastrzeżone Up